18 Mart 2012 Pazar

Kitap Alışverişi # 1


Kitaplarımı genellikle internetten almayı seviyorum. Çoğunu Okuoku sitesinden yapıyorum. Hem çabuk  geliyor ve uygun fiyatlar sunuyor. Hemde bir sürü ayraç veriyor =)

Bu aralar fantastik harici başka türden kitap okumayı hedefliyorum ( Anita Blake hariç). Biraz tarihi aşk okumaya karar verdim. Uzun uzun araştırdıktan sonra dört kitapta karar verdim.
Daha öne hiç Tess Gerritsen'ın yazdığı kitabı okumadım. Arkadaşlarım bağımlısı olacağımı söyledi. Bu kitabı hafta sonuma saklayacağım ki gündüz rahatça okuyabileyim. Akşam okuyup da korkarsam gece  uyuyamam :)
Bu kitabı bir arkadaşım okurken gördüm. Elinden alıp rastgele birkaç sayfasına göz attım. Bayıldım. Kafama her şeyi takan biri  olarak bu kitabı okumanın bana yararlı olacağını düşünüyorum. Okuyup göreceğiz =)

Siz neler okuyorsunuz ?

6 yorum:

 1. S*ktir et, harikaydı, mccarty'nin Asi'sini beğenmiştim, Tess için yorum bile yapmıyorum resmen tutkunuyum:))güle güle oku:)

  YanıtlaSil
 2. S*ktir et kitabını aldıktan sonra birkaç olumsuz yorumla karşılaşmıştım. Bu yorumun beni sevindirdi :)Teşekkürler =)

  YanıtlaSil
 3. S*ktir et'i bende almayı düşünüyorum.Okuoku.com'u duydum hatta ilk baktığımda çok ucuz geldi bazı kitaplar koesan olmasın sakın dedim kendi kendime:) Ama herkes memnun bende deneyeyim ilk fırsatta.İzlemedeyim:) Bana da beklerimmm

  YanıtlaSil
 4. Korsan kitap satmıyorlar. Hatta kargo sırasında bir problem çıkarsa ki çok nadir kitabı değiştiriyorlar :)

  YanıtlaSil
 5. Ben okudum s*ktir et kitabını. herkez çok beğeniyor ama benim görüşüm farklı. hiç akıcı değil ilk başta ilgimi çekti fakat sonra boşuna aldığımı düşündüm. hiç akıcı değil ve kitapla alakasız şeyler anlatıyor.

  YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...